Gezinimi atla

Renishaw haberleri

Renishaw'un en son firma ve ürün haberleri

 • Yerli Otomobile İlk Adım

  Maktek 2018 Meslek lisesi öğrencileri ‘yerli otomobil’in de parçalarını üretecek CNC tezgahlarını tasarlayacak. TİAD’ın başlattığı ‘MAKTEK 1. Altın Pergel CNC Takım Tezgahları Tasarım Yarışması’ ile meslek lisesi öğrencileri Türkiye’nin yeni CNC tezgahlarını tasarlayacak. 22 Ocak’ta başvuruların alınmaya başlandığı yarışmanın sonuçları MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’da açıklanacak.

 • Renishaw’un Equator™ mastar ile parça kontrol sistemi için yeni akıllı proses kontrolü yazılımı

  IPC software - Double offset applied Renishaw Equator™ esnek mastarı artık, CNC imalat proseslerindeki takım ofseti güncellemelerini tamamen otomatikleştirme fonksiyonu sağlayan, IPC (intelligent process control - akıllı proses kontrolü) yazılımı ile birlikte takdim edilmektedir. Geliştirilmiş hassas parça işleme özelliği, azalan ayarlama ve proses uyarlama süresi ve otomasyon sistemleri ile entegrasyon, kullanıcıların şimdi sahip olmayı bekleyecekleri ayrıcalıklardan bazılarıdır.

 • Renishaw, EMO Hannover 2017 fuarında REVO® çok sensörlü sistem için tasarlanan yeni yüzey pürüzlülüğü probunu tanıtacak

  SFP2 RSS Dünya lideri bir koordinat ölçüm tezgahı (CMM) ekipmanları üreticisi olan Renishaw, Almanya'da gerçekleştirilecek olan EMO Hannover 2017 fuarında (18 - 23 Eylül, salon 6, stand B46) CMM'lerde REVO 5-eksenli ölçüm sistemi ile kullanım için tasarladığı, yeni geliştirilmiş yüzey pürüzlülüğü ölçüm probunu (SFP2) sergileyecek.

 • Renishaw'dan geliştirilmiş temassız takım sıfırlama çözümleri

  Tool setting on an enhanced NC4 F300 Dünya lideri bir mühendislik teknolojileri firması olan Renishaw, Almanya EMO Hannover 2017 (18 - 23 Eylül, salon 6, stand B46) fuarında işleme merkezleri için geliştirilmiş ve uzatılmış NC4 temassız takım sıfırlama çözümünü tanıtacak. Mevcut NC4 sisteminin son derece başarılı ve onaylanmış tasarımı üzerine kurulan bu gelişmiş çözüm, hızlı bir şekilde gelişmekte olan üretim çevresinin taleplerini karşılamak için, bir dizi ilave özellik ve seçenek sunmaktadır.

 • Renishaw CNC takım tezgahları için genişletilmiş tezgah üzeri uygulamalar serisini ilk kez sergiliyor

  Using the Reporting app on a Mazak control Bileşen ölçümü ve denetimi için yol gösterici, kullanımı kolay tezgah üzeri prob ile ölçüm uygulamaları. Pazar lideri bir mühendislik teknolojileri firması olan Renishaw, Almanya EMO Hannover 2017 (18 - 23 Eylül, salon 6, stand B46) fuarında genişletilmiş tezgahüzeri prob ile ölçüm uygulamaları serisini tanıtacak.

Haber güncellemeleri için kayıt olun

 

Medya iletişim noktası

Chris Pockett
İletişim Birimi Müdürü
Tel: +44 1453 524133

Kategorilerine göre haberler