Gezinimi atla

Metroloji fikstürleri

Renishaw, Koordinat Ölçüm Tezgahları (CMM'ler), Equator™ mastarları ve kameralı ölçüm sistemlerinde kullanılmak üzere bir dizi modüler fikstür ve yazılım sunmaktadır.

Renishaw web mağazası

CMM'ler, Equator™ mastar ile parça kontrol sistemleri ve kameralı ve çok sensörlü tezgahlar için pek çok fikstür çözümü bulmak amacıyla Renishaw'un web mağazasına göz atın.

Modüler fikstürler ve yazılım

Renishaw özellikle CMM’ler, kameralı ölçüm sistemleri ve Equator mastar ile parça kontrol sistemi için tasarlanmış olan kapsamlı bir modüler fikstür serisi geliştirmiştir.

Renishaw fikstürlerini kullanmak, konfigürasyonu kolay, hızlı ve tekrarlanabilir fikstür ayarları sunarak, denetim prosesinizin verimliliğini, çoğaltılabilirliğini ve hassasiyetini geliştirebilir:

  • Tüm bileşenler el ile sıkılabilir ve herhangi özel bir araç gerektirmez.
  • Taban plakaları sayısal olarak etiketlenmiştir, böylelikle ayarlamalar belgelendirilebilir ve hızlı ve hassas bir şekilde tekrarlanabilir.

Fikstür serisi M4, M6 ve M8 dişli boyutlarında geniş bir taban plakası ve bileşen seçeneği sunmaktadır. Ürün serisinin esnekliği; parçanın boyutu, şekli ve malzemesinden bağımsız olarak, her parça için tam bir fikstür çözümü yaratılabileceği anlamına gelmektedir. 

Renishaw, ölçüm ekipmanlarının verimliliğini daha da arttırmak amacıyla, fikstürle bağlama ayarları oluşturmaya yardımcı olmak, dokümantasyon sağlamak ve çevrim dışı programlamayı desteklemek için, şimdi FixtureBuilder yazılımını piyasaya sürmüştür.

Aplikasyon galerisi

Daha fazla bilgi